5 razloga za osvajanje olimpijskog sajma

Natjecanje na Olimpijskim igrama je san svakog sportaša. Naporni sati treninga i ekskluzivna posvećenost sportskoj disciplini ostavljajući po strani obitelj ili prijatelje, snažni su razlozi za sudjelovanje na olimpijskom natjecanju. u GetQoralHealth želimo s vama podijeliti razloge zbog kojih je 5 sportaša pobijedilo na olimpijskom sajmu.

1. Meksikanac Eder Sánchez to je velika nada atletika naše zemlje. Želja mu je osvojiti medalju Meksiko ali prije svega posvetiti uspjeh njegovom ocu, Víctor Sánchez , preminuo ove godine. Eder je izgubio ne samo oca, već i svoju sportsku inspiraciju, jer je bio i čovjek koji ga je uvježbavao i vodio njegove korake u maršu.

2. Južnoafrički trkač Carscar Pistorius , također želite osvojiti medalju, jer u Peking 2008 nisu mu dopustili da se natječe, ali sada, u tim igrama, Oscar želi pokazati cijelom svijetu da, unatoč njihovim proteza karbonska vlakna prilagođena kao noge, on može trčati i biti najbolji.

3. taekwandoín María del Rosario Espinoza , izabran je kao nositelj standarda Meksiko na ovom olimpijskom sajmu. Njegov najveći impuls za natjecanje je dati primjer ustrajnosti, discipline i predanosti mladim meksičkim sportašima.

4. Paola Espinosa Sánchez , Meksički ronilac, osvojio je svoju drugu srebrnu medalju iz ruke Alejandra Orozco , Aztec je postigao drugo mjesto u finalu sinkroniziranih zarona na 10-metarskoj platformi. Njegov glavni motiv je biti najbolji ronilac u svijetu.

5. Jennifer Pinches , ona je poznata kao gimnastičar nade. Ona je jedna od rijetkih britanskih sportaša koji će imati priliku natjecati se sa svojim junakom iu svojoj domovini. Sa samo 17 godina, jennifer jedan je od najperspektivnijih engleskih gimnastičara i nada se da će se ove godine kvalificirati i kod kuće Beth Tweddle , koji je bio prvi natjecatelj Ujedinjeno Kraljevstvo u osvajanju medalje na svjetskom prvenstvu ovog sporta 2006. godine i njegovom najvećem idolu.

Razlozi za pobjedu na Olimpijskim igrama su, međutim, mnogi disciplina i dosljednost je odlučujuća za njezino postizanje. Koji su vaši razlozi za pobjedu?